Замки Львівщини. Маршрут "Золота Підкова"

Тривалість: 09.00 – 17.00

Вартість: 500 грн.

Дати проведення уточнюйте. Субота, неділя. Рідше в будні.

Попередній запис на екскурсію обов’язковий

+38 (098) 306-97-97

Одноденна поїздка по перлинах оборонної архітектури нашого краю. Передбачає відвідування трьох об’єктів:

1. Олеський замок – укріплення, яке існує тут ще з далекого XIV століття. Історія споруди є надзвичайно багатою. В цьому замку народився польський король Ян ІІІ Собєський, а пізніше замок став королівською резиденцією, тут проходив службу Михайло Хмель – батько майбутнього гетьмана Богдана Хмельницького. З 1970-х років минулого століття замок став частиною Львівської галереї мистецтв. Сьогодні досить щедро наповнений експонатами, красивими інтер’єрами та цікавими витворами образотворчого мистецтва.

2. Підгорецький замок – один з накрасивіших замків/палаців на Львівщині. Доволі пізня, як для епохи замків, споруда, зведена в середині XVII століття. Має непогані фортифікаційні ознаки, хоча основною функцією був відпочинок, про що говорить латинський напис перед входом “Вінець ратних трудів — перемога, перемога — тріумф, тріумф — відпочинок”. Свого часу цей замок прийняв доволі багато відомих людей, як то польські королі Владислав IV, вже згаданий вище Ян ІІІ Собєський, цісар Австро-Угорщини Франц-Йосиф І, кайзер Німеччини Вільгельм. Нажаль, від колишньої помпезності мало збереглося досьогодні. Зараз замок в аварійному стані і вже не перше десятиліття знаходиться на реставрації. Приміщення пустують, інтер’єри не збереглись. Відвідувачів впускають на подвір’я, на балкони та тераси та підземелля.

3. Золочівський замок – одна з найвизначніших пам’яток оборонної архітектури Галичини. Розташований на пагорбі, в заплаві двох річок, роками активно виконував оборонну функцію. Витримав масу козацьких, татарський та турецьких нападів та облог у XVII столітті. Великий та Китайський палаци в поєднанні з потужними стінами утворюють прекрасний ренесансний ансамбль. Сьогодні замок є повністю відновлений та щедро наповнений історичними експонатами, творами мистецтва, відтворені інтер’єри. В Китайському палаці експозиція східних культур(представлене мистецтво Японії, Китаю, Індії і т.д.). Також в замку експонується копія корони Данила Галицького.

Транспорт

Даний маршрут передбачає тривалі переїзди транспортом. В залежності від кількості екскурсантів це буде великий туристичний автобус, чи автобус середньої місткості. Рідше, в період низького сезону можуть бути мікроавтобуси. Весь транспорт чистий, охайний та з кондиціонером.

Екскурсовод

Протягом усієї поїздки з Вами працюватиме досвідчений гід, який озвучуватиме маршрутну інформацію через мікрофон автобуса, а також супроводжуватиме групу в точках виходу.

Діти

Діти до 7 років, які не потребують окремого місця в транспорті - безкоштовно.

Зустріч

Збір групи відбувається за 15 хвилин до початку екскурсії. Точка збору - пл.Галицька, біля пам'ятника Королю Данилу

Оплата

Оплатити екскурсію можна попередньо завітавши до нашого офісу - пл.Ринок 12 (працюємо щодня), чи безпосередньо при посадці на екскурсію (за умови здійснення невеликої передоплати на карту)

Додаткові витрати

Вартість вхідних квитків до замків не включена у вартість екскурсії. Квитки оплачуються додатково в касах при вході до кожного з замків.

Theme: Overlay by Kaira
Extra Text