Старе місто

Щодня о 11.00 та 15.00

Тривалість: 2 години

Вартість: 150 грн.

Попередній запис на екскурсію обов’язковий

+38 (098) 306-97-97

Пішохідна екскурсія по Львову “Старе місто” – ідеальне рішення для тих, хто в місті вперше і бажає познайомитися з історією міста, зрозуміти, як і коли воно забудовувалось, та отримати величезний список місць, куди варто буде потім завітати самостійно.

Майже чотири століття Львів займав невеличку територію площею в 36 гектарів, був обнесений міськими фортифікаціями і, тому принципово не міг розвиватися в ширину. Як наслідок, більшість найцікавіших і найважливіших подій відбувалися саме на цій території, яка сьогодні є пішохідною зоною і, яку ми Вам пропонуємо оглянути.

За цих коротких 2 години ми спробуємо Вас познайомити з забудовою площі Ринок, яка завжди була самим центром міста. Тут знаходиться 45 кам’яниць, кожна з яких ховає окрему історію про своїх, часто доволі видатних, власників, а в центрі площі її серце – Ратуша – споруда звідки завжди велося управління містом.

Довкола площі Ринок розкидається житлова забудова, яка мала цілу градацію за етнічною приналежністю. Більшість території належала католикам(в основному полякам), а також існувало три окремих квартали: Вірменський, Руський та Єврейський. Серцем кожного такого кварталу ставали сакральні споруди: Вірменський собор був серцем львівських вірмен, Успенська церква була духовним пристанищем русинів і, відповідно, синагога “Золота Роза”(від якої до сьогодні, нажаль, дійшли лише залишки) була осередком євреїв. Серед католицької сакральної забудови Вас познайомлять з комплексами монастиря Єзуїтів(сьогодні храм св. апостолів Петра і Павла), в якому свого часу здобув освіту гетьман Богдан Хмельницький, головний католицький храм Львова – Кафедральний собор, а також унікальні комплекси монастирів Домініканів та Бернардинів.

Окрім релігійних споруд, ця екскурсія Вас познайомить з рядом музеїв, як то славнозвісна Аптека-музей – найстаріша аптека в Україні та, відповідно, тематичний музей, музей зброї – Арсенал, Львівський історичний музей, який розташувався в колишній королівській резиденції короля Яна III Собєського, та його філії у Чорній кам’яниці та 24-й кам’яниці ринкової площі, музей Історії Релігії, та музей Пошти, що розмістився в палаці Бандінеллі.

Ну і звичайно, ця екскурсія по Львову не пройде повз заклади розважального характеру, які вже встигли стати окремою візитівкою нашого міста. Мова йде про тематичні ресторанчики: Криївка – присвячена історії військової боротьби українського народу за свою самобутність, Копальня кави – заклад де можна вдосталь начастуватися цим напоєм, Майстерня шоколаду – чи не найулюбленіше місце дітей та й, часто, дорослих ласунів, Мазох-кафе – для поціновувачів гострих відчуттів, а також Гасова Лямпа, Масонська Ложа, Дім Легенд, Жидівська кнайпа, чи місце обителі львівського ката – “Перша львівська грильова ресторація м’яса та справедливості”.

Маршрут

Маршрут екскурсії пролягає центральними вуличками Львова, в межах території, яка колись була обнесена оборонними стінами. Під час пішої прогулянки гід познайомить Вас з основною історією міста, з найвизначнішими пам'ятками та культурними закладами.

Зустріч

Збір групи відбувається за 15 хвилин до початку екскурсії. Точка збору - пл.Ринок 12. Збираємося біля входу. Наш офіс у внутрішньому дворику.​

Оплата

Оплата здійснюється на місці, при зборі на екскурсію. Але обов'язковим(!) є попереднє бронювання.​

Додаткові витрати

Додаткових витрат на даному маршруті не передбачається. Однак інколи група може виявити бажання відвідати якийсь з платних об'єктів. В такому разі, за згодою екскурсантів, ті самостійно оплачують вхідні квитки.

Діти

Діти до 7 років відвідують екскурсію безкоштовно.​

Theme: Overlay by Kaira
Extra Text