Цікаві місця

Львівський оперний театр

Львів – доволі багате місто на цікаві та визначні місця. Але однією з візитівок Львова є – Львівська опера. Збудована на переломі XIX – XX століть, ця споруда прийняла багатьох відомих персон рівня Соломії Крушельницької, та і досі дивує львів’ян та гостей Львова своєю вражаючою красою та постійними культурними дійствами.
Окрім всього, Опера є унікальним архітектурним рішенням, оскільки споруджена на руслі річки Полтви.
………………..
Високий Замок у Львові

Бажаєте одним поглядом познайомитись зі всім визначними спорудами нашого міста? Тоді Вам на Високий Замок – пагорб майже в самому серці міста, де з оглядового майданчика ви можете оглянути майже всі визначні місця у Львові.
А раніше тут була розміщена добре укріплена та досить потужна фортеця, яка століттями захищала місто. Сьогодні, нажаль, від неї залишились лише залишки однієї стіни.
………………..
Олеський замок

Цікаві місця Львів має не лише в місті, а й на околицях. Одним з тих об’єктів, які обов’язково треба відвідати, є Олеський замок. Розташований відносно недалеко від Львова і є сьогодні однією з найпопулярніших зупинок для туристів, з облаштованим доволі великим музеєм.
А раніше – потужна фортеця, яка стала рідним домом для польського короля Яна III Собєського, фортеця, яка не була чужою і для Богдана Хмельницького, чий батько проходив тут службу.
………………..
Підгорецький замок

Чи не найкрасивіший замок, чи більше навіть палац, на Львівщині. Щоправда, сьогодні стоїть в плачевному стані, через відсутність державного фінансування. Проте, навіть так, не залишається осторонь туристичних маршрутів і знаходяться тисячі людей, які таки тягнуться помилуватися Підгорецьким замком.
Доволі багатий, як на історичні факти, так і на легенди про привидів, що досі блукають в у цих місцях.
………………..
Золочівський замок

Одна з чергових туристичних принад нашого краю – Золочівський Замок – колишня королівська резиденція Собєських, споруджена, як оборонна фортеця, котра у XVII ст. витримувала неймовірні штурми турецької армії.
Також містить два цікаві палаци, які сьогодні перетворені на експозиційні зали Львівської галереї мистецтв.