Підземелля Львова

Щодня о 12.00 та 15.00

Тривалість: 2 години

Вартість: 150 грн.

Попередній запис на екскурсію обов’язковий

+38 (098) 306-97-97

Кожен історичний об’єкт має місця, де ховаються його таємниці. Так і у Львові. Під львівськими вулицями захована ціла система підземель, ходів, тунелів чи просто підвалів. Частина з них використовувалася суто в гоподарських цілях, інколи вони могли служити містянам захистом під час нападів, сюди могли спускатися монахи для усамітнення чи навіть алхіміки облаштовували лабораторії. Всі ці місця покриті особливою, загадковою атмосферою.

Під час цієї екскурсії ми пропонуємо Вам поринути у цей світ. Ми спустимося в декілька найцікавіших об’єктів. Тут ви зможете дізнатися історію традиційного львівського напою – кави. В підземеллях Копальні кави якраз все облаштовано так, щоб поринути в цю історію. В підземеллях костелу Єзуїтів ви зможете наочно побачити Львів кількасотлітньої давнини – тут є декілька величезних макетів, де зображене наше місто в мініатюрі. Підземелля Аптеки-музею познайомить Вас з середньовічною медичною наукою і по сумісності таємницями алхімічної справи. А підземелля Домініканського костелу привідкриє Вам історію давньго монашого життя.

Маршрут

Маршрут екскурсії пролягає центральною частиною міста з заходом в окремі підземелля. В кожному з них екскурсовод познайомить Вас з його історією та експонатами.

Зустріч

Збір групи відбувається за 15 хвилин до початку екскурсії. Точка збору - пл.Ринок 12. Збираємося біля входу. Наш офіс у внутрішньому дворику.

Оплата

Оплата здійснюється на місці, при зборі на екскурсію. Але обов'язковим(!) є попереднє бронювання.

Додаткові витрати

Деякі з об'єктів екскурсії є діючими музеями. Вхідні квитки не включені у вартість екскурсії і оплачуються додатково в касах об'єктів.

Діти

Діти до 7 років відвідують екскурсію безкоштовно.

Theme: Overlay by Kaira
Extra Text