Озеро Синевир та водоспад Шипіт

Тривалість: 07.00 – 23.00

Вартість: 600 грн.

Дати проведення уточнюйте. Субота, неділя. Рідше в будні.

Попередній запис на екскурсію обов’язковий

+38 (098) 306-97-97

Однодення поїздка по мальовничих місцях українських Карпат, під час якої можна буде вдосталь намилуватися живописними пейзажами Боржави. На екскурсії передбачено дві великих зупинки:

1. Село Пилипець. Тут у гірській ущелині заховався один з найвищих водоспадів Карпат – Шипіт. Він занесений до списку семи природних чудес України. Найбільш повноводний навесні, коли тануть сніги, але навіть в літні періоди посухи ніколи не втрачає свого шарму.

Поруч з водоспадом (за 300 метрів) є підйомник на гору Гембу (1497 м). З вершини гори відкривається неймовірна панорма на сусідні гори.
На час воєнного стану підйомник не приймає відвідувачів. Тому, нажаль, поки не відвідуємо цей об’єкт.

2. Озеро Синевир. Найбільше озеро українських Карпат. Розташоване на вистоті 989 метрів над рівнем моря. Історія утворення озера оповита колоритними місцевими легендами. А збережена флора і фауна обов’язково знайдуть чим Вас потішити.

Транспорт

Даний маршрут передбачає тривалі переїзди транспортом. В залежності від кількості екскурсантів це буде великий туристичний автобус, чи автобус середньої місткості. Рідше, в період низького сезону можуть бути мікроавтобуси. Весь транспорт чистий, охайний та з кондиціонером.

Екскурсовод

Протягом усієї поїздки з Вами працюватиме досвідчений гід, який озвучуватиме маршрутну інформацію через мікрофон автобуса, а також супроводжуватиме групу в точках виходу.

Діти

Діти до 7 років, які не потребують окремого місця в транспорті - безкоштовно.

Зустріч

Збір групи відбувається за 15 хвилин до початку екскурсії. Точка збору - пл.Галицька, біля пам'ятника Королю Данилу

Оплата

Оплатити екскурсію можна попередньо завітавши до нашого офісу - пл.Ринок 12 (працюємо щодня), чи безпосередньо при посадці на екскурсію (за умови здійснення невеликої передоплати на карту)

Додаткові витрати

Вартість катання на підйомнику та вхідні квитки на територію заповідника не включені у вартість екскурсії і оплачуються самостійно додатково.

Theme: Overlay by Kaira
Extra Text