Озеро Синевир та водоспад Шипіт

Щодня

Тривалість: 07.00 – 23.00

Вартість: 600 грн.

Попередній запис на екскурсію обов’язковий

+38 (098) 306-97-97

Однодення поїздка по мальовничих місцях українських Карпат, під час якої можна буде вдосталь намилуватися живописними пейзажами Боржави. На екскурсії передбачено дві великих зупинки:

1. Село Пилипець. Тут у гірській ущелині заховався один з найвищих водоспадів Карпат – Шипіт. Він занесений до списку семи природних чудес України. Найбільш повноводний навесні, коли тануть сніги, але навіть в літні періоди посухи ніколи не втрачає свого шарму.

Поруч з водоспадом (за 300 метрів) є підйомник на гору Гембу (1497 м). З вершини гори відкривається неймовірна панорма на сусідні гори.

2. Озеро Синевир. Найбільше озеро українських Карпат. Розташоване на вистоті 989 метрів над рівнем моря. Історія утворення озера оповита колоритними місцевими легендами. А збережена флора і фауна обов’язково знайдуть чим Вас потішити.

COVID-19

В зв'язку з карантинними заходами екскурсанти зобов'язані мати з собою засоби індивідуального захисту.

Транспорт

Даний маршрут передбачає тривалі переїзди транспортом. В залежності від кількості екскурсантів це буде великий туристичний автобус, чи автобус середньої місткості. Рідше, в період низького сезону можуть бути мікроавтобуси. Весь транспорт чистий, охайний та з кондиціонером.

Екскурсовод

Протягом усієї поїздки з Вами працюватиме досвідчений гід, який озвучуватиме маршрутну інформацію через мікрофон автобуса, а також супроводжуватиме групу в точках виходу.

Зустріч

Збір групи відбувається за 20 хвилин до початку екскурсії. Точка збору - пл.Галицька, біля пам'ятника Королю Данилу

Оплата

Оплата здійснюється на місці, при зборі на екскурсію. Але обов'язковим(!) є попереднє бронювання.

Додаткові витрати

Вартість катання на підйомнику та вхідні квитки на територію заповідника не включені у вартість екскурсії і оплачуються самостійно додатково.

Діти

Діти до 7 років, які не потребують окремого місця в транспорті - безкоштовно.

Theme: Overlay by Kaira
Extra Text