Личаківське кладовище

Щодня о 18.00

Тривалість: 2 години

Вартість: 200 грн.

Попередній запис на екскурсію обов’язковий

+38 (098) 306-97-97

Личаківське кладовище – місце, насичене історією та культурою, що залишило слід у серцях багатьох людей. Приєднайтесь до нашої екскурсії і розкрийте велич і значення цього особливого кладовища.

Під час екскурсії ви відвідаєте могили видатних особистостей, таких як Іван Франко, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк, які своїм життям та творчістю внесли вагомий внесок у культуру та історію Львова. Ви побачите також усипальниці знаменитих родів та персон, які грали важливу роль в історії міста.

Під час екскурсії буде наголошено на важливості кладовища як місця пам’яті та шанування. Ви дізнаєтесь про розташовані тут військові меморіали, які вшановують пам’ять загиблих в боротьбі за свободу та незалежність.

Запрошуємо вас на екскурсію по Личаківському кладовищу, де ви зможете зануритися в історію та культуру Львова, відчути особливу атмосферу та віддати шану видатним особистостям та героям, які залишили свій слід у цьому неповторному місці пам’яті.

Маршрут

Екскурсія пішохідна. Маршрут екскурсії пролягає центральнними алеями державного історико-культурного музею-заповідника «Личаківський цвиинтар»

Зустріч

Збір групи відбувається о 18.00 біля нашого офісу - пл.Ринок 12, або можна приєднатися до групи біля входу на кладовище о 18.15

Додаткові витрати

Оплата здійснюється на місці, при зборі на екскурсію. Але обов'язковим(!) є попереднє бронювання.

Додаткові витрати

До вартості екскурсії не включений вхідний квиток на територію музею. Оплачується екскурсантами самостійно при вході.

Діти

Діти до 7 років відвідують екскурсію безкоштовно.

Theme: Overlay by Kaira
Extra Text