Королівська Жовква та Крехівський монастир

Тривалість: 10.00 – 17.00

Вартість: 450 грн.

 

Дати проведення уточнюйте. Субота, неділя. Рідше в будні.

Попередній запис на екскурсію обов’язковий

+38 (098) 306-97-97

Коротка заміська поїздка по околицях Львова, які гарно доповнять враження від міста. Передбачає дві зупинки:

1. Жовква – маленьке містечко всього в 25 кілометрах від Львова. Збудована за концепцією “ідеального міста”, суть якої полягала в створенні збалансованої структури міста. Містечко виросло в добу Ренесансу і щедро наповнене пам’ятками того періоду – замок, костел, синагога, ратуша та оборонні стіни, вежі і брами. За кількістю пам’яткок місто є другим в наших краях після Львова. Свого часу Жовква була королівською резиденцією Яна ІІІ, і до сьогодні містечко не втратило свого королівського шарму.

2. На околиці села Крехів, в мальовничих лісах Розточчя розташований монастир, який у часи набігів татар був міцним укріпленням і неодноразово ставав прихистком для мешканців околиць. Заснований ченцями з Києво-Печерської лаври, його відвідували Богдан Хмельницький та Іван Мазепа. Сьогодні ж він прекрасно відреставрований і запрошує всіх бажаючих ознайомитися з його цікавою історією.

Транспорт

Даний маршрут передбачає переїзди транспортом. В залежності від кількості екскурсантів це буде великий туристичний автобус, чи автобус середньої місткості. Рідше, в період низького сезону можуть бути мікроавтобуси. Весь транспорт чистий, охайний та з кондиціонером.

Екскурсовод

Протягом усієї поїздки з Вами працюватиме досвідчений гід, який озвучуватиме маршрутну інформацію через мікрофон автобуса, а також супроводжуватиме групу в точках виходу.

Діти

Діти до 7 років, які не потребують окремого місця в транспорті - безкоштовно.

Зустріч

Збір групи відбувається за 15 хвилин до початку екскурсії. Точка збору - пл.Галицька, біля пам'ятника Королю Данилу

Оплата

Оплатити екскурсію можна попередньо завітавши до нашого офісу - пл.Ринок 12 (працюємо щодня), чи безпосередньо при посадці на екскурсію (за умови здійснення невеликої передоплати на карту)

Додаткові витрати

У вартість екскурсії не включнений вхідний квиток до Жовківського замку. Оплачується додатково в касі при вході до об'єкті

Theme: Overlay by Kaira
Extra Text