Фортеця Тустань та водоспад Кам'янка

Тривалість: 09.00 – 19.00

Вартість: 600 грн.

Щодня

Попередній запис на екскурсію обов’язковий

+38 (098) 306-97-97

Одноденна поїздка по Карпатах, де чудово в одному маршруті компілюються живописні витвори природи та плоди нашої історії. Даний маршрут передбачає відвідування двох місць:

1. Скелі в селі Урич. Унікальний скельний комплекс, який утворився тут багато мільйонів років тому. Скелі самі по собі дуже органічно вписуються в місцеві пейзажі, а більше того – мають дуже багату історію. Раніше вони були забудовані дерев’яною фортецею, яка носила назву – Тустань. До наших днів фортеця не дожила, але на місці Ви дізнаєтеся якою вона була, побачите сучасні комп’ютерні моделі, макети і відвідаєте музей присвячений її історії.

2. Національний парк “Сколівські бескиди”. На руслі річки з характерною назвою – Кам’янка, ми відвідаємо невеликий, але красивий водоспад. А трохи піднявшись від водоспаду в гори, можна натрапити на загадкове озерце, яке тут називають “Мертве озеро”, або ж є більш милозвучна його назва – “Озеро Журавлине”.

Транспорт

Даний маршрут передбачає тривалі переїзди транспортом. В залежності від кількості екскурсантів це буде великий туристичний автобус, чи автобус середньої місткості. Рідше, в період низького сезону можуть бути мікроавтобуси. Весь транспорт чистий, охайний та з кондиціонером.

Екскурсовод

Протягом усієї поїздки з Вами працюватиме досвідчений гід, який озвучуватиме маршрутну інформацію через мікрофон автобуса, а також супроводжуватиме групу в точках виходу.

Діти

Діти до 7 років, які не потребують окремого місця в транспорті - безкоштовно.

Зустріч

Збір групи відбувається за 15 хвилин до початку екскурсії. Точка збору - пл.Галицька, біля пам'ятника Королю Данилу

Оплата

Оплатити екскурсію можна попередньо завітавши до нашого офісу - пл.Ринок 12 (працюємо щодня), чи безпосередньо при посадці на екскурсію (за умови здійснення невеликої передоплати на карту)

Додаткові витрати

У вартість екскурсії не включені вхідні квитки на територію заповідників. Оплачується додатково на касах об'єктів.

Theme: Overlay by Kaira
Extra Text