Екскурсії по Львові

Старе місто

Для тих, хто вперше приїхав у Львів, пішохідні екскурсії є просто необхідною річчю для знайомства з містом. Тут до Ваших послуг пішохідна екскурсія по центральній частині міста (яка сьогодні є пішохідною зоною) і охоплює середньовічний Львів, його забудову, включаючи найцікавіші храми, пам’ятки архітектури чи просто цікаві об’єкти. Ідеально підходить для тих, хто в місті вперше і уявлення не має куди йти і з чого починати.
Тут Ви почуєте цікаві розповіді про історію міста, його формування, забудову і т.д., а також Вам покажуть масу цікавих місць, куди варто буде заглянути самостійно, після екскурсії по Львову. Відбувається щодня о 09.00, 11.00 і 15.00 (графік може доповнюватися, за бажаннями екскурсантів)

*додаткових витрат маршрут не передбачає

Тривалість: 2 год. Ціна: 75 грн.
………………..

Автобусна оглядова екскурсія “Велике коло”

Автобусна оглядова подорож по Львові тривалістю 3 години, яка чудово підходить, як для першого знайомства з містом, так і в якості доповнення до екскурсії по Старому місті.
Особливо цікава тим, що захоплює місця, які часто туристи залишають осторонь через їх віддаленість, хоча вони є не менш цікавими. Велику частину цікавих об’єктів та пам’яток архітектури екскурсовод продемонструє з вікна автобуса, а також в маршруті заплановано три зупинки для детальнішого знайомства. А саме: Високий Замок – оглядовий майданчик з можливість огляду абсолютно всього міста, Личаківське кладовище – унікальний некрополь, музей під відкритим небом та Собор Святого Юра – головний греко-католицький храм міста
Відбувається щодня о 11.00 і 14.00

*у вартість не включений вхідний квиток у музей Личаківське кладовище. Оплачується екскурсантами додатково, при відвідуванні об’єкту, згідно тарифів музею.

Тривалість: 3 год. Ціна: 150 грн.
………………..

Підземелля Львова

А чи задумувались Ви, що у Львові цікаві місця можуть бути прямо під ногами, в прямому розумінні цього слова? Під містом існує ціла мережа підземних комунікацій…
Зараз, нажаль, не все можна відвідати, але в межах цієї екскурсії у підземелля, Ви зможете спуститися в шахту кави і дізнатися звідки насправді береться кава :), відвідати підземелля старовинної Аптеки-музею, Домініканського і Єзуїтського монастирів, а також побачити єдину у Львові річку в підвалах Оперного театру. На цій екскурсії Львів покаже Вам свої таємниці.
Відбувається щодня в 12.00 і 15.00

*у вартість не включені вхідні квитки в музеї Аптека-музей, Музей історії релігії(підземелля монастиря Домініканів) та костел Єзуїтів. Оплачуються екскурсантами додатково, при відвідуванні об’єктів, згідно тарифів музеїв.

Тривалість: 2 год. Ціна: 75 грн.
………………..

Шоу-екскурсія “Львів крізь віки”

Костюмована шоу-екскурсія, де протягом двох годин з Вами працюватиме 5 персонажів(бургомістр, єврей, жебрак, монах та веселі батяри), кожен з яких в веселій та розважальній формі представить Вам свій квартал у місті. Тут на Вас чекає маса різних легенд, жартів та цікавих розповідей про історію міста.
А на завершення ескурсантів чекає БЕЗКОШТОВНЕ частування пивом в одній з приватних броварень міста.

Відбувається щосуботи о 18.00

Тривалість: 2 год. Ціна: 100 грн.
………………..

Замки Львівщини “Золота підкова”

Бажаєте відчути справжній дух войовничого середньовіччя, постояти під стінами фортеці, оглянути навколишні пейзажі з бастіонів замку? Чи Вам більше до вподоби розкішні палаци з картинами, меблями, іншими предметами старовини?
В будь якому випадку вам сюди 🙂 Чи не найпопулярніший маршрут Львівщини, який включає в себе відвідування Олеського і Золочівського замків, які є повністю відновленими і вміщують великі експозиції, а також Підгорецького замку, який сьогодні, нажаль, на реставрації, але є неймовірною окрасою цієї екскурсії.
Відбувається щодня крім понеділків

*у вартість не включені вхідні квитки в замки, які сьогодні є діючими музеями. Оплачуються екскурсантами додатково, при відвідуванні об’єктів, згідно тарифів музеїв.

Тривалість: 09.00 – 17.00 Ціна: 350 грн.