Костюмована екскурсія “Львів крізь віки”

Запрошуємо на нестандарту екскурсію, під час якої Ви будете мандрувати в часі вуличками середньовічного Львова з кількома екскурсоводами, переодягнених у різні костюми. Під час екскурсії змінюється декілька персонажів, які без нудних і стандартних розповідей у розважальній формі разом з танцями, піснями і легендами розкажуть багато цікавого про столицю галицького краю. За час мандрівки туристів з історією давнього Львова будуть знайомити монах, батяр, бургомістр, єврей, а також жебрак.

Свою історію почне бургомістр міста, який розповість туристам про історію Ратуші, пишне весілля короля Яна ІІІ Собеського, романтичні листи короля до дружини тощо. Він розкаже багато повчальних та захоплюючих історій, які проходили прямо на площі Ринок декілька сотень років назад.

На вул. Староєврейській туристів зустріне єврей Мойша, який танцює єврейський танець. Мойша пригощає людей карамеллю і каже, що це «халява по-єврейськи». Потім розповідає легенди, анекдоти та історію, чому євреї змогли побудувати найбільший хмарочос у Львові. Тут Ви дізнаєтесь, яка ж нація навчила львів’ян так гарно торгувати.

Але біля однієї із церков дорогу Мойші перегородить, не хто-небудь, а сам барон жебраків. Жебрак розповість групі про особливості своєї праці, й про те, що жебрак колись був ліцензійною професією. Охочих він навчить своєму ремеслу і підкаже як стати мільйонером, не сплачуючи податків!

Однак, через певний час від барона жебраків визволить туристів місцевий монах. Він проводить туристів до підземелля однієї з львівських церков, де розповість про свою нелегку працю, ордени монахів, які були у Львові, а також легенди, про те, як переписували книги, писали індульгенції… Також він розповість кому ж треба подякувати за гарне львівське пиво….

Вийшовши з підземелля гості міста зустрінуть співаючого батяра, який пообіцяє монаху показати туристам духовні заклади Львова. І справді батяр поводить туристів по своїх «духовних» закладах, розповість про жартівливу культуру львівських батярів, міські бали, а по дорозі зустріне свого не дуже тверезого кума-батяра.

Ну і звичайно, усіх туристів в кінці цієї шоу-екскурсії чекає БЕЗКОШТОВНЕ пиво в одній із приватних броварень Львова.

Екскурсія проводиться щосуботи о 18.00, вартість – 100 грн.