Автобусна оглядова екскурсія

Автобусна оглядова екскурсія “Велике коло” познайомить Вас з місцями, які трохи віддалені від пішохідного центру Львова, але є не менш важливими та цікавими ніж середмістя.

Екскурсія відбувається щодня об 11.00 та 14.00 і триває 3 години, протягом яких Ви подорожуєте по Львову в комфортабельному автобусі в супроводі досвідченого екскурсовода, який буде ознайомлювати з цікавими місцями та об’єктами, що будуть змінюватися за вікном. В маршруті оглядової екскурсії по Львову передбачені 3 зупинки, для детальнішого знайомства з такими об’єктами як:

Високий Замок – сьогодні пагорб посеред Львова, на якому століттями стояла укріплена кам’яна фортеця, що слугувала додатковим форпостом фортифікації. До наших часів фортеця не збереглася – вона була розібрана в XIX столітті. Але Вам покажуть її залишки та Курган Люблінської унії – пам’ятний насип, який був зроблений на місці замку. На вершині кургану є оглядовий майданчик, звідки відкривається повна панорама міста. Звідти Вам покажуть найвизначніші місця Львова, такі, як Ратуша, Домініканський собор, Успенська церква, Бернардинський монастир, Оперний театр, собор св. Юра, костел Ольги і Єлизавети, та ще багато-багато чого.

Личаківське кладовище – унікальний некрополь, на якому свій спочинок знайшли всі найвизначніші люди Львова, а також місце, яке сміло можна назвати музеєм скульптури. Тут Вас познайомлять з історією самого кладовища, а також покажуть місця поховань таких відомих людей, як Іван Франко, Соломія Крушельницька, Маркіян Шашкевич, Володимир Івасюк, Ігор Білозір та багато ін. Також розкажуть багато цікавих історій життя та легенд про інших цікавих персонажів Львова. Після прогулянки по центральній алеї, на Вас чекають військові меморіали воїнів Української Галицької Армії та польські військові поховання орлят.

Собор святого Юра – головний греко-католицький собор у Львові і просто чудовий архітектурний копмлекс в стилі рококо. Саме звідси роками велося управління релігією міста. Ця споруда пов’язана з іменами митрополита Андрея Шептицького, Йосипа Сліпого. Місце їх поховання – крипта собору, куди в Вас буде можливість спуститися. Також в дзвіниці собору міститься найстаріший дзвін України – дзвін Дмитро, відлитий ще в XIV ст.

Багато інших об’єктів на цій автобусній екскурсії по Львову Ви побачите з вікна. Серед таких палац Потоцьких, Львівський університет, Будинок Вчених, готель “Жорж”, Порохова вежа, костел Антонія та ряд не менш цікавих споруд.

* На екскурсії у Вас будуть додаткові витрати. А саме – вхідний квиток на Личаківське кладовище. Це сьогодні діючий музей, тому вхід оплачується екскурсантами самостійно, згідно розцінок музею.