Львів, куди піти з дітьми: Топ-5 захопливих місць для незабутніх пригод!

Домівка врятованих тварин у Львові
:

У самому серці Львова розташована особлива “Домівка врятованих тварин”. Кожен день сюди потрапляють тварини, які пережили надто багато – дехто врятований від мисливців чи інших хижих тварин, інші травмувались в дикій природі, а хтось потрапив сюди через людську зраду. У притулку знаходять своє пристановище лисиці, лелеки, білки, орли, тхори, кролики, коти, коні, єноти та навіть вовки.

Після реабілітації деяких тварин відпускають на волю, повертаючи їх у природне середовище. У “Домівці” ви не лише зможете нагодувати тварин, але й, можливо, погратись із ними. А якщо ви відчуєте бажання, завітайте сюди як волонтер і допоможіть тваринам відчувати себе краще.

Притулок відчинено щодня з 8:00 до 20:00 і знаходиться в парку “Знесіння” за адресою вул. Довбуша, 24 (поруч з інформаційним центром). Вхід безкоштовний, але завжди можна залишити пожертву, яка допоможе у догляді за цими унікальними істотами.

Музей історії науки і техніки в Львові:

Музей історії науки і техніки в Львові розташований у винятковій будівлі – колишньому ангарі трамвайного депо, побудованому 1894 року. Будівля є пам’яткою архітектури та свідченням розвитку трамвайної мережі міста.

У 2004 році цей ангар став частиною Львівського історичного музею та перетворився на Музей історії науки і техніки. Зараз тут діє тимчасова виставка “Ретро гараж” з раритетним транспортом.

Майбутні плани включають створення експозиції, присвяченої історії розвитку транспорту та комунікацій Львова та Західної України. Музей відкритий для відвідувачів щодня з 10:00 до 17:00.

Львівський океанаріум:

Львівський океанаріум – це вразливий світ морської природи, що розгортається в приміщенні трьохповерхового будинку в центрі Львова. Тут, в більш ніж 20 акваріумах, живе понад 3000 риб різних видів – від звичайних до екзотичних представників Світового океану, включаючи арвану з Південної Америки. Вони збереглись ще з часів динозаврів.

Океанаріум не лише дозволяє спостерігати за морським життям, але і підводить до особливого спілкування з ним. Тут є акули, зелені черепахи, корали, а також тунель під водою, який перетворює візит в захопливий подорож під морем.

Вартість вхідного квитка варіюється, але кожен може знайти свій варіант. Для тих, хто бажає докладніше дізнатися про морське життя, доступні екскурсії англійською та українською мовами. Робочий час океанаріума розпочинається о 11:00 і триває до 16:30 з понеділка по неділю.

Львівська Майстерня Шоколаду:

Львів завжди славився своїми неперевершеними солодощами. Ще з тих далеких часів шоколадні творіння львівських майстрів завойовували серця не лише у Львові, але й далеко за межами України. Сьогодні, спираючись на столітні традиції, цей солодкий спадок продовжує жити у Львівській Майстерні Шоколаду.

У їхній крамниці та затишному кафе ви матимете можливість не лише придбати унікальні шоколадні та цукеркові шедеври, але й насолоджуватися смачною кавою під час цікавої бесіди. Розмаїття майстерні вражає, кожен знайде щось справді особливе для свого смаку.

Львівський еколого-натуралістичний центр:

Львівський еколого-натуралістичний центр – це справжній оазис для поціновувачів природи та любителів вивчати багатство флори та фауни. Тут вас чекає захоплююча колекція флори та фауни, яка не залишить байдужими не лише дітей, але і дорослих. Протягом року центр працює над проведенням різноманітних гуртків екологічної спрямованості, де кожен може взяти участь та поглибити свої знання про природу. А вхід тут завжди безкоштовний.

Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр запрошує усіх прихильників відвідати їхні виставки та зустрітись з екзотичними тваринами та декоративними рослинами. Найбільше зацікавлення відвідувачів викликає мавпа Чіта, яка своєрідна любителька нишпорити по кишенях. А це тільки частина захоплюючого світу, що його можна відкрити на зоовиставці центру.

Більше 130 видів тварин, серед яких екзотичні плазуни, земноводні, птахи та ссавці, розташовані на території центру. Ці вражаючі представники тваринного світу роблять екскурсії тут особливо захоплюючими, і вони проводяться щодня, навіть у вихідні, за попереднім замовленням. Приєднуйтеся до екскурсій та гуртків, щоб поглибити свої знання про природу. Робочий час центру: Пн–Пт 10:00–18:00, Сб–Нд 10:00–15:00.

Theme: Overlay by Kaira
Extra Text