Лівий берег у Львові

Львів, крім усього іншого – місто концептуальних кафе, де можна не тільки смачно поїсти, а й весело провести час, послухати живу музику, випити пива та відпочити душею. Яскравий приклад тому – фестиваль-ресторан «Лівий берег». Це єдина кнайпа в місті, яка розташована на березі підземної річки…

Ще у далекому XIX столітті на проспекті Свободи, у самому серці Львова протікала річка Полтва, яку сховали у бетонний колектор, щоб збудувати легендарну Львівську оперу, відому своєю красою на весь світ. Але мало хто знає, що сьогодні, підземелля Опери й досі зберігають всю історію Театру опери та балету, його таємниці та творчу атмосферу.

Ресторан «Лівий берег» розташований у підземеллях Львівської опери. Він увібрав старовинну легенду монументальної споруди та відобразив її своїм інтер’єром до найменшої дрібнички. Тут постійно проходять концерти живої музики, творчі зустрічі, фестивалі сучасного мистецтва та кулінарні вечори. Інтер’єр закладу дуже суперечливий. До зали веде вузенький коридор, де на мить можна опинитися на хвилях бурхливої річки Полтви і почути плескіт її невпинних хвиль. Тут і місточки і човник…все, щоб відчути присутність ріки!

Далі – кафе, в оформленні якого переплелися різні стилі. Предмети на стінах розповідають історію Театру: тут і фотографії, і сценічні предмети Соломії Крушельницької. Дерев’яні столи зроблені у вигляді музичних інструментів: скрипки, контрабасів та художньої палітри. Богемну атмосферу доповнює оздоблення справжніми музичними інструментами та різноманітними полотнами. Саму містичність у закладі утворюють склепінчасті стелі, стіни з стародавньої цегли, флуоресцентні малюнки, приглушене світло та приємна музика різних напрямків: рок, джаз, блюз та інші. «Лівий берег» – це справжнє місце відпочинку богеми, тут часто лунає жива музика – і не тільки запрошених музикантів, а й репетиції львівського оркестру, який потім чарує дивовижними звуками відвідувачів Опери.

До затишного інтер’єру та приємного звуку додається різноманітний вибір напоїв та закусок. Меню запропонує улюблені страви відомих співаків, композиторів, художників та письменників. У меню переважає українська та європейська кухні. Вибір напоїв задовольнить примхи найвибагливіших гурманів. Родзинка закладу: фірмові напої – настоянки, виготовлені за рецептами закладу. «Лівий берег» вас порадує смачними стравами та приємно-швидким обслуговуванням кмітливих офіціантів, які хизуються по залу у театральних костюмах.

Фішкою закладу є вільне користування музичними інструментами, мольбертом та фарбами. Очікуючи своє замовлення, ви можете намалювати щось особливе і ваша робота обов’язково потрапить до виставки картин відвідувачів, яку можна побачити у холі ресторану.

Ресторан «Лівий берег» ви запам’ятаєте на все життя, адже її унікально-ексклюзивна атмосфера єдина і неповторна, вишукана та пронизана таємничими загадками богемного життя.