Автобусна оглядова екскурсія "Велике коло"

Щодня о 14.00

Тривалість: 3 години

Вартість: 250 грн.

Попередній запис на екскурсію обов’язковий

+38 (098) 306-97-97

Класична оглядова екскурсія в вигляді поїздки по місту, під час якої гід ознайомить Вас з основною історією міста і найцікавішими пам’ятками, що будуть змінюватися за вікном автобуса. На цьому маршруті Вам вдасться оглянути місця, що трохи віддалені від центру міста, тому самостійно дістатися до них буває інколи не дуже зручно. Серед таких місць ми захопимо:

1. Високий замок – найвища гора у Львові. Раніше на ній була розташована неприступна фортеця, що обороняла місто. Сьогодні ж тут є оглядовий майданчик, звідки відкривається вигляд на панораму усього міста.
На час воєнного стану доступ до цього об’єкту обмежений(!). Замість нього відвідуємо оглядовий майданчик на меморіалі алеї Героїв Небесної Сотні.

2. Личаківське кладовище – унікальний некрополь, на якому були поховані найвидатніші люди нашого міста. Кожного з них оточують неймовірні життєві історії, інтриги, легенди та розповіді про кохання. Більшість сюжетів з життя знайшли своє відображення у надгробках, які часто можна розглядати, як окремі витвори мистецтва.

3. Собор святого Юра – головний храмовий комплекс міста, розташований на одному з найвищих пагорбів міста. Релігійне життя тут вирувало ще з часів появи Львова і за багато століть храм накопичив навколо себе цілий пласт історичних подій. Для віруючих людей неабиякий інтерес може представляти чудотворна ікона Теребовлянської Матері Божої чи копія Туринської плащаниці, що часто експонуються в стінах храму.

Транспорт

Екскурсія відбувається не великих екскурсійних автобусах зі зручними сидіннями, панорамними вікнами та кондиціонером. Рідше, в період низького сезону, можуть бути мікроавтобуси.

Екскурсовод

З Вами працюватиме досвідчений екскурсовод, який в транспорті працює через мікрофон. А також супроводжуватиме групу під час виходів з автобуса

Діти

Діти до 7 років, які не потребують окремого місця в транспорті - безкоштовно.

Зустріч

Збір групи відбувається за 15 хвилин до початку екскурсії. Точка збору - пл.Ринок 12. Збираємося біля входу. Наш офіс у внутрішньому дворику.

Оплата

Оплата здійснюється на місці, при зборі на екскурсію. Але обов'язковим(!) є попереднє бронювання.

Додаткові витрати

Окрім вказаної вартості на екскурсії додатково оплачуються вхідні квитки на "Личаківське кладовище", яке є діючим музеєм.

Theme: Overlay by Kaira
Extra Text