7 чудес Львова

Щодня о 15.00

Тривалість: 2,5 години

Вартість: 200 грн.

Попередній запис на екскурсію обов’язковий

+38 (098) 306-97-97

На цій екскурсії ми відправимося у захоплюючу подорож, де ви дізнаєтесь про найвизначніші та найкрасивіші місця Львова.

Італійський дворик: Ми розпочнемо нашу екскурсію з візиту до Італійського дворика – витонченого архітектурного шедевра, який зачаровує своєю красою та атмосферою. Ви зможете насолодитися чудовими видами та незабутньою атмосферою цього місця.

Каплиця Боїмів: Наступною зупинкою нашої екскурсії буде Каплиця Боїмів – неперевершений шедевр  архітектури епохи маньєризму. Ви будете захоплені його розкішним та вишуканим оздобленням. Це місце, яке неодмінно варто відвідати у Львові.

Комплекс колишнього Бернардинського монастиря: Ми продовжимо нашу екскурсію, відвідавши комплекс колишнього Бернардинського монастиря. Тут ви зможете насолодитися величністю цього архітектурного ансамблю, побачити його інтер’єри та насолодитися спокоєм цього історичного місця.

Оперний театр: Не можна пропустити відвідування Оперного театру – справжнього перлини мистецького життя Львова. Тут ви зможете оцінити його витончену архітектуру та дивовижну атмосферу. Ви почуєте про історію та культурне значення цього прекрасного місця.

Палац Потоцьких: Продовжимо нашу екскурсію з відвідування Палацу Потоцьких – розкішного аристократичного резиденції. Ви зможете насолодитися розкішшю та величністю цього палацу, які залишають в захваті кожного відвідувача.

Будинок вчених: Далі наша екскурсія приведе нас до Будинку вчених, який свого часу був найвідомішим гральним закладом Львова – Шляхетним Касино.

Університет: Завершенням нашої екскурсії буде відвідування Університету, який вважається одним з найстаріших в Україні. Ви дізнаєтесь про його історію, побачите величні академічні будівлі та відчуєте освітню атмосферу, що огортає цей престижний навчальний заклад.

На екскурсії “7 чудес Львова” ви зможете насолодитися багатством культурної спадщини, відчути історичний дух та зануритися у неповторну атмосферу міста. Відвідайте ці незабутні місця та поглибіть свої знання про Львів.

Маршрут

Дана екскурсія є пішою. Всі об'єкти маршруту знаходяться в межах пішохідної досяжності, але на певній віддалі один від одного, тому варто налаштуватися на невелику активність.

Зустріч

Збір групи відбувається за 15 хвилин до початку екскурсії. Точка збору - пл.Ринок 12. Збираємося біля входу. Наш офіс у внутрішньому дворику.

Оплата

Оплата здійснюється на місці, при зборі на екскурсію. Але обов'язковим(!) є попереднє бронювання.​

Додаткові витрати

Даний маршрут передбачає захід в об'єкти, які є діючими музеями. Вхідні квитки в музеї не включені в вартість екскурсії і оплачуються додатково в касах об'єктів.

Діти

Діти до 7 років відвідують екскурсію безкоштовно.

Theme: Overlay by Kaira
Extra Text